Міссія

Сучасна налагоджене життя — відмінний 👌 плацдарм для саморозвитку.

Люди хочуть розвиватися з різних причин:

 • Хтось шукає свій шлях до щастя.
 • Інші хочуть вийти на новий рівень.
 • Треті, відчувають, що життя це щось більше, ніж повсякденна суєта.

І відповідь — це цілісність з 4-х складових:

 1. Розум.
 2. Тіло.
 3. Душа.
 4. Комунікація.

Кожен намацує свій Шлях до цілісності і починає займатися чимось своїм.

Одні фокусуються на своєму розумі 🧠. Повальне вивчення психології далеко не випадково. Люди хочуть зрозуміти себе, розібратися в своїх установках, страхах 😱, дитячих травмах для того, щоб впевнено йти по життю.

Інші починають з тіла — йдуть на пілатес або відкривають для себе йогу, яка працює і з тілом і з свідомістю.

Треті тяжіють до сакрального і займаються медитацією і іншими духовними практиками.

Але правда в тому, що перед усіма довгий шлях.

Адже в світі все пов’язано і немає нічого окремого і все пов’язане між собою.

Ми в Центрі Ритми Життя відкрили метод, який допоможе розвиватися гармонійно і досягати кращих результатів за найкоротші терміни.

Вся справа в правильній послідовності!

I Етап. Діагностика.

Витрачати багато зусиль на непотрібні речі не тільки неефективно, але й дуже прикро. Тому критично важливо на початку шляху провести діагностику своєї особистості.
У цьому допоможуть:

 • Астрологія,
 • Нумерологія,
 • Human Design,
 • Еннеаграма.

Ви отримаєте повне уявлення про себе, своїх сильних 💪 сторонах і речах, які вам не властиві.

Будете знати, що в вас закладено природою, а від чого не варто очікувати результатів.

Особиста консультація або навчання в школі Астрології, на курсах Нумерології і Дизайну Людини дадуть потужний поштовх у житті. А можливо і нову професію.

II Етап. Вивчення особистості.

Якою б інформативною була діагностика — це завжди дуже загальна інформація, яка без особистого досвіду не означає нічого.

У кожного з нас свої обставини, страхи і сліпі 🙈 зони. І якщо це заважає жити і рухатися вперед, то є сенс раз і назавжди розібратися в цих питаннях.

Тут на допомогу прийде Позитивна Психотерапія і особистий сеанс з психологом.

Альтернативою психотерапії можуть стати Трансформаційні Ігри та Психологічні розстановки. Методики дозволяють розглянути питання з різних сторін. Прожити його не в суворій реальності, а в душевній дружній компанії. Отримати важливий урок і перегорнути сторінку, щоб йти далі. Головне — знати, що питати і над чим працювати.

III етап. Тіло

Йога сама по собі здатна творити з життям людини чудеса. Але будь-яка трансформаційна практика краще працює в комплексі з іншими.
Втративши (або хоча-б виявивши) страхів і установок, які заважають отримувати кращі результати, тіло швидше і простіше відновить здорову форму.

А в комплексі з правильним аюрведичний харчуванням, результати воістину можуть вразити.

Правильні харчові звички і усвідомлені фізичні вправи приведуть в органічний стан «храм душі» і можна буде неможливе подальше її перевезення.

Не дарма йога завжди вважалася шляхом до медитації і просвітління. Це відмінна підготовка тіла і ментала до пізнання суті речей.

IV етап. Душа

Духовний розвиток — це мета багатьох наших відвідувачів і навчання медитації, а також системна практика — один з кращих способів реалізувати свої духовні пошуки в сучасному суспільстві.

Але медитація може мати і виключно практичне застосування — порятунок від стресу і зайвої динаміки, пошук своєю суттю і цінностей, тренування уваги і напрацювання психологічної стійкості в постійно мінливому світі.

По суті всі ці 4 етапу не лінія, а коло. Багато «підключаються» на заняттях медитацією, але переходять в Йогу або починають вивчати Аюрведу і їх розуміння як йоги, так і медитації стає більш об’ємним і повним.

І йога, і медитація вчать більшої усвідомленості, а значить, більш явними стають психологічні установки, які заважають розвиватися.

У якийсь момент можна цікавитися прихованими причинно-наслідковими зв’язками між людьми, подіями та явищами. І тоді люди відкривають для себе Астрологію, Нумерологію, Васту, Human Design.

Яка б не була «точка входу», у людини відкриваються широкі можливості вивчати і практикувати нові речі і стає краще кожен день.

Центри Ритми Життя і Новий Століття мають одну мету — розвиток людини. Навколо нас росте спільнота усвідомлених людей, яким цікава життя і нові знання.

В цьому наша місія, мрія і точка вдосконалення.

Ласкаво просимо!