Місія

Сучасне налагоджене життя – відмінний 👌 плацдарм для саморозвитку.

Люди хочуть розвиватися з різних причин:

 • Хтось шукає свій шлях до щастя.
 • Інші хочуть вийти на новий рівень.
 • Треті відчувають, що життя це щось більше, ніж повсякденна метушня.

І відповідь – це цілісність з 4-х складових:

 1. Розум.
 2. Тіло.
 3. Душа.
 4. Комунікація.

Кожен “намацує” свій Шлях до цілісності та починає займатися чимось своїм.

Одні фокусуються на своєму розумі 🧠. Повальне вивчення психології далеко не випадкове. Люди хотять зрозуміти себе, розібратися в своїх установках, страхах 😱, дитячих травмах, для того, щоб впевнено йти по життю.

Інші починають з тіла – йдуть на пілатес або відкривають для себе йогу, яка працює і з тілом, і зі свідомістю.

Треті – тяжіють до сакрального і займаються медитацією й іншими духовними практиками.

Але правда в тому, що перед усіма довгий шлях.

Адже в світі все пов’язано і немає нічого окремого – все пов’язане між собою.

Ми в Центрі “Ритми Життя” відкрили метод, який допоможе розвиватися гармонійно і досягати кращих результатів за найкоротші терміни.

Вся справа в правильній послідовності!

I Етап. Діагностика.

Витрачати багато зусиль на непотрібні речі не лише неефективно, але й дуже прикро. Тому критично важливо на початку шляху провести діагностику своєї особистості.
У цьому допоможуть:

 • астрологія,
 • нумерологія,
 • Human Design,
 • еннеаграма.

Ви отримаєте повне уявлення про себе, свої сильні 💪 сторони та про речі, які Вам не властиві.

Будете знати, що у Вас закладено природою, а від чого не варто очікувати результатів.

Особиста консультація або навчання в школі Астрології, на курсах Нумерології і Дизайну Людини дадуть потужний поштовх у житті. А, можливо, і нову професію.

II Етап. Вивчення особистості.

Якою б інформативною не була б діагностика – це завжди дуже загальна інформація, яка без особистого досвіду не означає нічого.

У кожного з нас свої обставини, страхи і сліпі 🙈 зони. І, якщо це заважає жити і рухатися вперед, то є сенс раз і назавжди розібратися в цих питаннях.

Тут на допомогу прийде Позитивна Психотерапія та особистий сеанс з психологом.

Альтернативою психотерапії можуть стати Трансформаційні Ігри та Психологічні розстановки. Методики дозволяють розглянути питання з різних сторін. Прожити його не в суворій реальності, а в душевній дружній компанії. Отримати важливий урок і перегорнути сторінку, щоб йти далі. Головне – знати, що питати і над чим працювати.

III етап. Тіло

Йога сама по собі здатна творити з життям людини чудеса. Але будь-яка трансформаційна практика краще працює в комплексі з іншими.
Втративши (або хоча б виявивши) страхи та установки, які заважають отримувати кращі результати, тіло швидше і простіше відновить здорову форму.

А в комплексі з правильним аюрведичний харчуванням, результати воістину можуть вразити.

Правильні харчові звички і усвідомлені фізичні вправи приведуть в органічний стан “храм душі” і можливим буде подальше її перевезення.

Не дарма йога завжди вважалася шляхом до медитації і просвітління. Це відмінна підготовка тіла і ментала до пізнання суті речей.

IV етап. Душа

Духовний розвиток – це мета багатьох наших відвідувачів і навчання медитації, а також системна практика – один з кращих способів реалізувати свої духовні пошуки в сучасному суспільстві.

Але медитація може мати і виключно практичне застосування – порятунок від стресу і зайвої динаміки, пошук своєю суттю і цінностей, тренування уваги і напрацювання психологічної стійкості в постійно мінливому світі.

По суті всі ці 4 етапу не лінія, а коло. Багато “підключаються” на заняттях медитацією, але переходять в Йогу або починають вивчати Аюрведу і їх розуміння як йоги, так і медитації стає більш об’ємним і повним.

І йога, і медитація вчать більшої усвідомленості, а, значить, більш явними стають психологічні установки, які заважають розвиватися.

У якийсь момент можна цікавитися прихованими причинно-наслідковими зв’язками між людьми, подіями та явищами. І тоді люди відкривають для себе Астрологію, Нумерологію, Васту, Human Design.

Яка б не була “точка входу”, у людини відкриваються широкі можливості вивчати і практикувати нові речі і стає краще кожен день.

Центри “Ритми Життя” та “Нове Сторіччя” мають одну мету – розвиток людини. Навколо нас росте спільнота усвідомлених людей, яким цікаве життя й нові знання.

В цьому наша місія, мрія і точка вдосконалення.

Ласкаво просимо!