Таня Півень

Таня Півень — відомий викладач йоги в Україні. На регулярних заняттях ви освоїте не тільки базові та просунуті асани, але і буддійські медитації.

Основні настройки на практику — це «Зусилля без насильства» та «Радісна старанність» (тобто знаходження золотої середини).

  • Досвід викладання з 2000 року.
  • Співзасновник і натхненник Київської йога-студії.
  • Сертифікований викладач Inernational Yoga Federation.
  • Чемпіон світу з йога-спорту в категорії артістік-йога.

Зустрівши свого Учителя Чок’ї німу Рінпоче в 2006 року, Тетяна переїхала в Катманду (Непал), щоб отримувати цінні вчення в автентичному середовищі. C 2008 до 2016 року постійно жила в Катманду (Непал), біля Великої Ступи — бодхи (Boudhanath). Там вона отримала другу вищу освіту в Kathmandu University при монастирі Ка-Ньінг Шедруб Лінг — за фахом «бакалавр буддійських наук і гімалайських мов» (Buddhust Studies and Himalayan languages). Також завершила інтенсивний річний курс підготовки до перекладацької діяльності (прямий переклад буддійських навчань з тибетської мови на англійську).

Проживаючи в Катманду і час від часу повертаючись в Україну, Тетяна відкрила ще дві філії «Київської Йога Студії». Було проведено безліч семінарів в різних країнах (Непалі, Туреччина, Латвія, Естонія, Росія, Таїланд, Індонезія, Німеччина).

Сьогодні у вас є прекрасна можливість відвідувати регулярні заняття в Києві!

2 комментариев

Почтение мое Вам Таня!

Позволю непозволительное, вторгаясь в область частную и не любопытства ради. Вопрос касательно субьективных Ваших достижений. Имеете ли Вы опыт переживания высоких состояний? К примеру коль близок Вам канон буддийский, то устоялись ли Вы в 3,4,5 и тд дхьянах, ( с пониманием, что нет достигнутых фиксированых состояний) , имели ли опыт переживания Савикальпа самадхи? Интерес сугубо с практической точки зрения.
Заранее признателен за понимание Сути вопросов.

С уважением,
Александр

Уважаемый Александр, к сожалению Таня Пивень не читает комментарии на данной странице, но вы можете обратится к ней в социальных сетях — Фейсбуке и Инстаграм.
Хотя лучше обратится к ней лично во время занятий или выездных семинаров. Сейчас таковые не заявлены, но возможно мы скоро что-нибудь совместное проведем — следите за новостями.

Благодарим Вам за внимание к нашему сайту.
Нам очень приятно и радостно, что вы глубоко практикуете.

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *