Сергій Букацела

Сергій Букацела – сертифікований викладач Кундаліні йоги, бойового мистецтва сикхів Гатка, нумеролог і ведучий стародавньої гри самопізнання Ліла.

Стародавні індійські знання пояснюють кундаліні, як енергію, яка є точкою опори в процесі розвитку і особистісного зростання.

Кундаліні йога з Сергієм Букацела

Заняття кундаліні йоги включають в себе використання руху, ритму, дихання, концентрації, звукових вібрації мантр і медитації.

Завдяки такому симбіозу практика кундаліні впливає на ментальну, енергетичну і фізичну систему організму. Кожна поза або рух запускає роботу певної чакри, енергетичного меридіана, внутрішнього органу або ділянки мозку.

Таким чином, постійна практика кундаліні може вилікувати навіть важку депресію, позбавитися від накопиченого стресу, змінити будь-деструктивна поведінка, змінити емоційний стан і життєві цінності.
Також, практика кундаліні-йоги розкриває інтуїцію. При регулярних заняттях підвищується імунітет, тіло набуває втраченої гнучкість, зір, нюх, слух.

Кундаліні йога і Гатка

Ранкові заняття по Кундаліні йоги і Гатці по вівторках і четвергах 2 години, що включають в себе:

  1. 1,5 годинне повноцінне заняття Кундаліні-йогою;
  2. півгодини заняттям бойовим мистецтвом сикхів – Гатки.

Гатка – це можливість зміцнити здоров’я, урізноманітнити життя, навчиться трюкам, але що найважливіше змусити повноцінно працювати обидві півкулі мозку.

Кундаліні і Гатка – відмінний початок дня і для чоловіків і для жінок будь-якого віку.

Трансформаційна гра Ліла

Ліла – найдавніша з ігор самопізнання. Ще тисячі років тому буддійські монах грали в неї, щоб зрозуміти – як досягти просвітлення або піднятися на сходинку вище до розуміння Всесвіту.
У Лілу можна грати з питанням будь-якого порядку – від матеріальних (благостостояніе, бізнес, шлюб, любов) до духовних.

Цілительство Сат Нам Расаян

Технологія Кундаліні-йоги дозволяє не тільки наповнюватися енергією, займаючись йогою, а й зцілювати інших людей, даруючи їм здоров’я і цілісність.

Кундалини йога с Сергеем Букацелой

Кундалини йога с Сергеем Букацелой

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *