Ма Дева Кастури

Напрями

avatar

Human Design (Дизайн Людини)

Ма Діва Кастурі — фахівець з Human Design (Дизайн Людини) і дуже активна жінка.

Human Design має спільні риси астрологію, але відкриває багато цікавих боку особистості, яку аналізують. Дізнайтеся про себе більше.

Для консультації потрібно знати дату, точний час і місце народження.

«Мене звуть Ма Дева Кастурі. Це ім’я я отримала від Ошо в 1984 році, коли познайомилася з його медитаціями. З тих пір я регулярно практикую Ошо медитації.

У 2002 році я вперше потрапила в Пуну (Індія) в Osho Meditation Resort і з тих пір я проводила там по 6 місяців протягом 11 років. Там я брала участь в пропонованих програмах, давала індивідуальні сесії, вивчала різні методи роботи з людьми. Одним з таких методів є Ребалансінг, який дозволяє повернути до гармонії стан Душі та Тіла.

За першою освітою я інженер. Але мені завжди хотілося спілкуватися з людьми на глибокому рівні. Коли це стало можливим, я отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Практичний Психолог». У 2001 році я отримала своє перше прочитання по Системі Дизайн Людини і пройшла перший курс «Проживання Дизайну (Living Design)». З тих пір я стала практикувати і проживати своє життя за цією системою і потім пройшла навчання на професійного аналітика Системи Дизайн Людини в International Human Design School, а також отримала право на проведення курсу Living Design.

В даний час я ділюся набутими знаннями з людьми, які цікавляться Ошо медитаціями, а також даю індивідуальні консультації з Дизайну Людини і Ребалансінгу».

2 комментариев

Добрый день.
Как можно записаться на индивидуальную консультацию и проинформируйте пожалуйста о стоимости.
Благодарю, Татьяна

Добрый день. Записаться на консультацию можно! Телефон для записи: 067 1933131

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *