Костянтин Яременко

Напрями

Хатха-йога

Хатха-йога

Мене звати Костянтин Яременко – йогін, засновник міської йога-студії «Costa Yoga» (Україна, Запоріжжя), автор блогу «Costa Yoga», автор публікацій з практики йоги, викладач йоги, поет і філософ.
Періодично веду в Лондоні семінари, майстер-класи, читаю лекції. В Україні – проводжу ретрити і регулярно викладаю йогу в Києві.

Я – переконаний прихильник і пропагандист глибинних зв’язків традицій йоги з сучасністю. Отримав в Единбурзі третю вищу освіту – магістерський ступінь за спеціальністю «Фізична активність для здоров’я» (за стипендією Чівнінг (Chevening)). Едінбург запрошує на цей курс лідерів – тих, хто довів здатність і можливість вести за собою.

Ніхто і ніколи не вчив мене робити складні асани – це був шлях саморозвитку, дисципліни, бажання вчитися й осягати.

Викладав йогу в Единбурзі, а також брав участь в дослідженнях впливу йоги на літніх людей. У Великобританії співпрацював з декількома йога-студіями міста від імені університету.

Я переконаний в необхідності відповідних давній йозі моральних стандартів, і в той же час веду сучасний мобільний та гнучкий спосіб життя. Йога для мене – це саме життя.

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *