Ігорь Баранов

Регулярна практика: Понеділок, середа, п’ятниця: 18:45 у Центрі Ритми Життя (Київ, Ярославська, 56А, БЦ Каньон, 3 поверх).

Семінари з теорії та практики йоги:

21.11.20 Йога як шлях. Проходить в Event Hall Маячок.

Про Ігоря Баранова

Ігор, ви маєте досвід викладання більше 15 років, з яким запитом найчастіше до вас звертаються?

Найчастіше людям здається, що йога потрібна для розвитку гнучкості в тілі, максимум, для загального здоров’я. Але хатха-йога дає ключі до розуміння себе, і яке ж здивування чекає людей, коли після занять вони починають потроху пізнавати себе, зустрічатися зі своїми справжніми бажаннями і навіть страхами.

Після цього людина виявляє в практиці йоги не тільки «ключі», а й інструменти, які допомагають працювати в цілому зі своєю психікою, усувати затискачі в тілі, блоки в свідомості і перешкоди в реальних життєвих ситуаціях.

Також, звертаються іноді із запитом розвинути більше свої ментальні і екстрасенсорні здібності. І зробити це цілком реально, користуючись практиками раджа-йоги.

Які результати люди отримують після занять?

Красиве тіло, але це не є первинним. Для звичайної комфортної і продуктивної життєдіяльності важливо вміти вчасно розслаблятися і напружуватися. Розвиваючи гнучкість, застосовуючи технології, які є в йозі, через виховання тіла, люди вчаться бути здоровими психічно і фізично.

Всі результати, які ви можете отримати, залежать від вашого особистого настрою. Але будьте пильні, не варто займатися йогою лише тому, що це модно або так роблять всі ваші знайомі. У кожного з нас свій неповторний шлях самопізнання і вдосконалення.

Заняття йогою в Києві у Ігоря Баранова в Центрі Ритми Життя.

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *