Дмитрий Захарченко

Напрями

event-0009

Школа Здорового Харчування

Дмитро Захарченко — шеф-кухар літературного кафе «Імбир».

 Про вегетаріанство і кулінарії і Аюрведу

Вегетаріанство і Аюрведа — усвідомлений вибір. Це екологічно і етично. Я прийшов до вегетаріанства через кулінарію, літературу, хороший приклад і спілкування.

Аюрведа для мене — це наука про правильне харчування, яка може бути корисна сучасному суспільству, а здорове харчування — це науково, індивідуально і смачно.

Про професію шеф-кухаря

Якщо ти, прийшовши додому, не хочеш готувати для близьких, дорогих людей, з виправданням «я втомився» — значить ти не любиш свою роботу і даремно витрачаєш час на це. Готувати потрібно з бажанням і любов’ю. У виборі продуктів я покладаюся на нюх — вдихаю запах продуктів, і представлю, що можу з них приготувати, як їх поєднувати і знайти нові цікаві смаки — так народжуються авторські рецепти. Я завжди в пошуку нових цікавих продуктів і варіантів їх приготування. Кулінарія — це невичерпна творчість.

Вегетаріанські кулінарні майстер-класси

Наша Школа Здорового харчування на основі принципів Аюрведи буде корисна кожному Гостю. Цей проект поєднуєте в собі теорію і практику, а це значить, що отриманими знаннями і досвідом можна користуватися повсякденно, вже зараз!

Кожна людина щодня вживає їжу, і від цього безпосередньо залежить його:

  • фізичний стан,
  • ментальне та тонке тіло.

І наше завдання, завдяки правильному приготуванню здорових страв, навчиться зберігати правильний баланс!

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *