Корпоративні програми: йога, медитація, психологія

Процвітаюча компанія – це колектив енергійних креативних людей. Сьогодні, щоб побудувати таку компанію, необхідно щось більше, ніж написання інструкцій та оплата. Люди повинні горіти своєю роботою, щоб виграти конкурентну боротьбу. Найкраще рішення для компаній – корпоративні програми, що розвивають, надихають, наповнюють єнергією і розумінням себе та оточуючих.

Саме такі корпоративні програми пропонуємо ми – Центр Ритми Життя.

Як підняти ефективність своєї команди?

Підтримувати вогонь наснаги, творчості, продуктивності і успіху допоможе робота з персоналом на всіх чотирьох рівнях:

 1. Ментальному (ефективна робота розуму в цілому і мозку зокрема);
 2. Фізичному (здорове тіло, повне енергії);
 3. Духовному (натхнення, розвиток, причетність);
 4. Командному (злагоджена взаємодія, синергія, хороші відносини в колективі).

Світ змінюється стрімко і щоб встигати за змінами потрібна не тільки гнучкість, але і величезна воля до перемоги. І це стосується не тільки керівника, але і всіх членів команди. Саме тренінги всередині компанії можуть стати вашою конкурентною перевагою.

cloth-for-yoga2

Йога – універсальний спосіб залишатися молодим, здоровим, енергійним і духовно наповненим людиною. Йога працює одночасно і з тілом, і з увагою, а також наповнює людини духовно. Якщо ви хочете підвищити енергійність ваших співробітників і мінімізувати лікарняні відпустки. Йога – оптимальне рішення для тих, хто веде сидячий спосіб життя.

Женская йога

Медитація і Mindfulness – практики усвідомленості і тренування уваги допоможуть впоратися з багатозадачністю і прокрастинація. Регулярні тренування усувають стрес і нервозність, допомагають відчувати щастя і задоволеність життям в будь-якій ситуації. Медитація – це острівець впевненості і спокою в світі стрімких змін. Mindfulness допоможе легко входити в потокове стан і зосереджуватися на поставлених завданнях і робити їх без відволікань і тривожності.

Янина Даниш

Позитивна психотерапія – методика, яка приймає людей такими, якими вони є. Знаходить їх сильні сторони і показує, як їх можна використовувати в роботі і житті. Методика допоможе розібратися, розкриє людину, допоможе відчувати себе частиною дружнього коллективу, члени якого бачать в кожному перш за все людину, а не посаду.

Игры Игра Клубы по интересам: Женский, мужской, книжный, кинойога

Психологічні настільні ігри – допомагають подумати про завдання з різних сторін, побачити, що заважає їх виконання і намітити план або подальші кроки.

Це весело, корисно, трансформаційно.

Ваші співробітники зрозуміють себе та один одного.

Борис Медвидь. Что такое расстановки?

Системні розстановки по Берту Хеллінгеру – глибока колективна психологічна робота, щоб поглянути на ситуацію з боку і зрозуміти корінь проблеми. Це можливість краще зрозуміти себе та інших і виробити новий алгоритм успіху.

Наважтеся на зміни, відкрийте правду.

Развитие Интуиции. Тематическое занятие по кундалини йоге

Заняття для підняття морального духу команди і натхнення. Ми знаємо, що кращі ідеї з’являються на стику різних сфер життя. І щоб вдихнути нові ідеї в команду, можна запропонувати їм займатися чимось зовсім новим. Це відмінний каталізатор творчості, веселощів і командної роботи: динамічні медитації, ароматерапія, кулянарний МК від шеф-кухарядизайн квартири Васту; майстер-класи з різних видів типології: Спіральна Динаміка, Дизайн Людини, Енніаграмма та інших.

Чим саме допоможе программа?

Завдання, які допоможуть вирішити наші програми:

 • Фізична форма і енергійність ваших співробітників;
 • Тренування уваги і усвідомленості;
 • Командна робота і вибудовування відносин;
 • Основи психології взаємодії між людьми – як із співробітниками, так і з клієнтами;
 • Когнітивні здібності і творчий підхід кожної людини;
 • Духовне зростання і нові смисли в житті і роботі.

Ми розуміємо, що для компанії важливо бути ефективною. Також ми враховуємо графік і стиль роботи кожної організації. У нас індивідуальний підхід!

Ми обговоримо перелік методик та комфортний формат:

 • Регулярні заняття на території вашого офісу.
 • Групові корпоративні заняття в Центрі Ритми Життя.
 • Корпоративний інтенсив на 1, 2, 3, 7, 14 днів за індивідуальним планом у відокремленій локації (Event Hall Маячок) в межах Києва!
 • Виїзд в найкрасивіші куточки України.
 • Онлайн-тренінги через Zoom.

Ми підберемо комфортний варіант як для офісу, так і для компаній з віддаленою командою.

Найкращі спеціалісти будут мріяти пряцювати саме у Вас!

Локація для треннінгів:

Event Hall Маячок

(ул. Лютнева, 58А, Жуков острів)

Ми обрали преміум-локацію, щоб усі наші гості відчули себе на фешенебельному курорті, не виїджаючи з Києва.