Остеопатія обличчя. Юлія Фурсова

  • Новини
  • Остеопатія обличчя. Юлія Фурсова
Коли?

четвер та субота – за попереднім записом

Вартість?

1200 грн. (50 хвилин)

Хто веде?
fursova
Контакти

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Остеопатичний масаж обличчя, що омолоджує, корекція роботи мімічних м’язів обличчя.

Результати: моделювання обличчя, усунення спазмів обличчя, вирівнювання асиметрії м’язів обличчя, естетичне омолодження, підтяжка тканин обличчя, усунення набряклості, зміна кольору обличчя на красивіший і здоровіший, глибоке розслаблення нервової системи, звільнення від деяких негативних установок.

Найкращий косметичний засіб для шкіри обличчя – це власна артеріальна кров, яка живить її і робить пружною та молодою. В ході сеансу покращується як приплив, і відтік крові, оскільки остеопат звільняє судини від здавлення. Шкіра очищується від продуктів обміну, набуває набагато здоровішого і квітучого вигляду.

У процесі терапії вдається помітно зменшити існуючі асиметрії обличчя. Брови і очі стають більш симетричними, не так впадає у вічі різниця в ступені вираженості носогубних складок, зміщенні підборіддя.

Розслаблення м’язів обличчя – необхідна складова краси. Адже кожна зморшка утворюється на тлі тієї чи іншої напруги. Там, де є напруга, якісь м’язи беруть на себе «підвищені зобов’язання» – перевантажуються. Інші м’язи за рахунок них починають лінуватися – так утворюється птоз (провисання). З огляду на цей дисбаланс утворюються зморшки.

Чим сильніша напруга, тим гірше відтікає лімфа від обличчя, застоюючись в області зморшок, що утворилися, і ще сильніше «заламуючи» їх. Варто розслабити звичні напруження, вирівняти тонус м’язів (розвантажити одні та тонізувати інші) – і зморшки починають розгладжуватись.

Остеопат вирівнює тонус м’язів шиї, плечей та обличчя, налагоджує циркуляцію лімфи та кровопостачання тканин.

Юлія Фурсова – Валеолог, холістичний терапевт, остеопат, член асоціації фахівців фізичної та ментальної терапії, дослідник прихованих можливостей організму.

За роки вивчення причин захворювань та патологічних відхилень, дійшла висновку: з дитинства, ми ведемо спосіб життя, який призводить до засміченості організму, називають це різними діагнозами. Нас треба не лікувати, а очищати і змінювати звички, зі згубних на ті, що зберігають здоров’я.

Юлія зібрала унікальні методи у програми очищення та відновлення. Кожен метод зарекомендував себе у її практиці від 8 років.
Консультує з питань здоров’я, схуднення, омолодження організму та обличчя, очищення організму, антипаразитарної програми, відновлення гормональної системи, відновлення роботи окремих органів. Пояснює причини відхилень, розписує програму відновлення (очищення), супроводжує клієнта.