Массаж зі співаючими чашами

  • Новини
  • Массаж зі співаючими чашами
Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

за індивідуальною домовленістю

Вартість?

40-60 хвилин – 1000 грн.

Хто проводить?

Олексій Перинський

Контакти:

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Масаж зі співаючими чашами – це глибокий розслабляючий процес звуковими вібраціями співаючих чаш.

Основні мотиви сеансів:

– заспокоїти

– розслабити

– згармонізувати

– запустити відновлювальні процеси в організмі

На фізичному рівні звукові вібрації знімають різні спазми, дискінезії, м’язові блоки та покращують захисні сили організму. Крім того, є важкодоступні місця, де провести масаж дуже нелегко. Скажімо, при впливі на хребет, звук співаючих чаш виробляє м’який вібромасаж міжхребцевих дисків. Відбувається відновлення мікроциркуляції капілярів і живлення тканин. Вібраційна терапія хороша для розслаблення м’язів, в тому числи комірцевої – шийної зони.

Відомо, що тіло людини більш, ніж на 80% складається з води. Співаючі чаші структурують рідину в організмі, тим самим підвищуючи імунітет, стійкість до вірусних захворювань.

На емоційному плані відбувається просто розслаблення, знімаючи емоційні блоки, занурюючи в стан “тут і зараз”, настає заспокоєння, гармонізація, це гарний антистресовий засіб.

Кожна чаша має свою частоту (основний тон)та  обертони. Чаши є – цілителем, вони нагадують органу його природну вібрацію: кожен орган звучить в певному діапазоні, і чаша, як камертон, дозволяє «правильно» налаштувати його, відновити гармонійне функціонування.

Під час сеансу орган «ловить» свою складову вібрацію, тобто резонує зі своїм звуком. Він «згадує» свій природний звук і налаштовується на свою частоту, в результаті починають відбуватися позитивні зміни і на фізичному рівні. В ідеалі тіло звучить як злагоджений хор.

Протипоказання для масажу чашами: варикозне розширення вен, онкологія, наявність кардіостимулятора, тромбофлебіт, психічні травми та захворювання, вагітність.

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *