Розстановочний семінар «Новорічні етюди»

Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

уточнюйте

Вартість?

уточнюйте

Хто веде?
Борис Медвидь
Контакти:

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Ця практика буде проходити в незвичайний період. Це будуть перші дні після свята сонцевороту, коли після найдовшої ночі починається повільне зростання дня. Сонцестояння, мабуть, один з найдавніших свят людства, який під різними іменами відзначався в різні епохи як початок нового річного циклу. Будь-які психологічні практики, що проводяться в цей період, посилюються енергією космічних сил.

У певному сенсі розстановочний досвід можна порівняти з солнцеворотом, коли після «темної ночі душі» людина починає відкриватися світу.

Крім того, скоро — Новий Рік, свято, яке традиційно пов’язаний з новими планами і мріями. І ще це прощальний погляд на минулий рік. Адже іноді, щоб отримати нове, потрібно відпустити старе. У розподілі це правило розкривається мало не в кожній історії.

Під час цієї передноворічної практики будуть використовуватися розстановочна модель з темами змін, дозволом на мрію, правом на самореалізацію. Це вічні теми для розстановочноъ практики поза пір року і розкладу, але в передноворічний час ці теми сприймаються не так серйозно. Що дозволяє «обійти» захист розуму і дістатися до суті. Під блискучою мішурою можна відшукати справжній скарб.

Долучайтеся!

Інші цікаві розстановочні семінари:

Також у Центрі «Ритми Життя» проходять розтановки за запитом.