Розстановочний семінар «Чи легко бути чарівником. Архетип Мага»

Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

04.08.2019 (вс.), 12:00-19:00

Вартість?

700 грн.

Хто веде?
Борис Медвидь
Контакти?

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Розстановочний семінар «Чи легко бути чарівником. Архетип Мага».

«Наше життя є те, що ми думаємо про нього». Так сказав філософ-стоїк, і за сумісництвом імператор Риму дві тисячі років тому.

Сучасна популярна психологія говорить про те саме — що ми самі «шаманимо» собі долю. Батьківські історії, країна народження, доступна освіта- важливі, але не визначальні чинники.

Все вирішує Маг в Башті, що сидить у нас всередині. А «білий» він або «чорний», це вирішуємо ми самі. Найчастіше всередині «сірий» маг, мотив якого залежить від обставин.

Популярний зараз феномен позитивного мислення добре пояснюється якостями архетипу Чарівника.

У цьому архетипі проявляються наші здібності в перетворенні світу і себе. Будь-яка трансформація — алогічна і малоймовірна, поки вона не відбулася. Впевнене проживання цього архетипу дає переживання могутності і особистої сили.

Така сила може і захопити. І тоді приходить Тіньовий аспект Чарівника — «чорний маг». Ніхто так не може поламати людині долю, як він сам і часто це особисті тіньові енергії.
Але іноді сила проявляється не в дії, а у відмові від дії.

Одне із завдань цього семінару — не прагне змінити те, що відбувається, не звертатися за допомогою до магії перетворення, а побачити, що насправді знаходиться за бажанням «шаманів». Там може бути травма, біль, дефіцит любові. І тоді особиста магія — це уникнення того, що є і пошук того, що може бути: найкраща копія себе і реальності. Але копія залишається копією.

Справжня магія — побачити себе і продовжувати робити це все життя.
Приходьте до Центру «Ритми життя» — розстановочний семінар «Чи легко бути чарівником. Архетип Мага».

Також Вам буде цікаво почитати:

Що таке розстановки?
Практика сімейних розстановок за запитами.
Сімейні розстановки.