Курс позитивної психотерапії

Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

уточнюйте

25 июля (онлайн)

уточнюється

Хто веде?
Янина Даниш
Контакти:

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Позитивна психотерапія — можливість відкрити себе по-новому.

Метод Позитивної психотерапії підкреслює необхідність розглядати людину такою, якою вона є, не намагаючись його переробити за наперед заданим, нав’язаному ззовні зразком. Іншими словами, «позитивна психотерапія Н. Пезешкіана» — це психотерапія цілісної людини, суб’єкта, творця своєї історії, а не пасивної істоти, що лише реагує на зовнішні впливи, «гвинтика» в соціальному механізмі.

Для кого курс Позитивної психотерапії

Курс призначений:

 • для психотерапевтів, психологів, студентів психологічних вузів, соціальних працівників, соціальних педагогів, лікарів загальної практики,
 • ДЛЯ ВСІХ, хто хоче навчитися краще розуміти себе і поліпшити якість свого життя. Хто хоче навчитися допомагати собі та своїм близьким справлятися зі складними життєвими ситуаціями і конфліктами.

Унікальність даного методу в його короткостроковість, можливості роботи з будь-якою категорією проблем, з людьми будь-якого віку і культури, в використанні Транскультуральний підходу і орієнтований на цьому, для впевненості в майбутнє.

Программа навчання

У програмі навчання:

 1. Теорії — 120 годин.
 2. Практики — 30 годин.
 3. Особистого досвіду/саморозкриття — 10 годин.
 4. Вивчення літератури — 40 годин.

 

Особливості навчання на Курсі позитивної психотерапії

 

Особливості навчання на курсі позитивної психотерапії:

 • Весь курс розрахований на 8-9 місяців навчання.
 • 4 модуля, між якими перерва 1,5-2 місяці на освоєння матеріалу.
 • Між модулями проводяться регулярні 2х годинні практикуми відпрацювання навичок з можливістю задавати питання і отримувати зворотний зв’язок від учасників і від ведучого групи. — обов’язково відвідування всіх практикумів для бажаючих сертифікуватися в професії консультанта.
 • Міжмодульна рефлексія навчального процесу в письмовому вигляді побажанням або у вигляді написання роботи, або в закритій групі в ФБ.
 • Робота в закритій групі в ФБ.
 • Є можливість пройти особисту терапію. Графік обговорюється індивідуально.

 

Відвідування всіх модулів є обов’язковою для всіх учасників.

Дати модулів узгоджуються з усіма учасниками групи.

 

Для студентів на сертифікацію та отримання Вісбаденської сертифіката (Німеччина) з можливістю консультування клієнтів обов’язково:

 • Наявність базового гуманітарний освіти.
 • Написання підсумкової контрольної роботи.

Ведуча школи — Яніна Даниш

Психотерапевт за методом Позитивної Психотерапії, що сертифікують тренер Базового курсу Позитивної Психотерапії, член Української Спілки психотерапевтів, член Європейського Союзу Психотерапевтів, псіхосоматолог, перший в Києві сертифікований ведучий гри «GENESIS», автор і навчальний тренер психологічних і трасформаційніх ігор, тренер по усвідомленої йоги.

Формат навчання

Програма складається з 6-ти послідовних блоків.

Перші п’ять блоків присвячені різним темам і їх можна відвідувати окремо. Шостий блок для тих, хто був на всіх п’яти попередніх блоків (пройшов весь курс).

Навчання очне.

4 комментариев

Добрый день, интересует курс, на первый модуль уже не успеваю, можно ли присоединиться ко второму, если да, также интересует расписание.

Добрый день. Присоединиться можно, но обязательным условием присоединится является собеседование с преподавателем — Янина Даниш. На ваш электронный адрес выслали ее контакт

Добрый день! Обучение Олько в очном формате или онлайн возможно?

Добрый день, Яна. Обучение на Курсе Позитивной Психотерапии, проводиться только в очной форме.

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *