Кундаліні-йога

Викладачі Кундаліні йоги:

Сергей Букацела
Леся Стоянова. Кундаліні йога

Стародавні індійські знання пояснюють кундаліні як енергію, яка є точкою опори в процесі розвитку і особистісного зростання.

Заняття кундаліні йоги включають в себе використання:

 • руху,
 • ритму,
 • дихання,
 • концентрації,
 • звукових вібрації мантр,
 • медитації.

Завдяки такому симбіозу практика кундаліні впливає на ментальну, енергетичну і фізичну систему організму. Кожна поза або рух запускає роботу певної чакри, енергетичного меридіана, внутрішнього органу або ділянки мозку.

Таким чином, постійна практика кундаліні може вилікувати навіть важку депресію, позбавити від накопиченого стресу, змінити будь-деструктивна поведінка, змінити емоційний стан і життєві цінності.

Також, практика кундаліні йоги розкриває інтуїцію. При регулярних заняттях підвищується імунітет, тіло набуває втраченої гнучкості, покращюються зір, нюх, слух.

Кундалини-йога. Сергей Букацела

Кундалини-йога. Леся Стоянова

Кундалини-йога. Сергей Букацела

Кундалини-йога. Леся Стоянова

Запитання та відповіді

Запитання, що найчастіше задають:

Що таке Кундаліні-йога?

У кожного з нас є мобільний телефон, який складається з основних блоків:

 • Корпус (зовнішній вигляд);
 • Батарейка;
 • Програмне забезпечення;
 • Wi-Fi.

Ми з Вами, як телефон, де корпус – це наше фізичне тіло. Батарейка – життєва енергія і її потрібно заряджати. Спробуйте два дні не заряджати її в телефоні, Вам стане не весело. Програмне забезпечення – це наша Душа, навіть якщо у тебе заряджених Батарея, а програмного забезпечення немає, то ти навіть не включиш телефон.

Щоб в телефоні вчасно оновлювалося програмне забезпечення – потрібно підключення Wi-Fi або 4G, 3G. Якщо цього немає, то Ти не в Потоці.

Кундаліні Йога – це технологія, щоб всі ці блоки працювали гармонійно, а також дає внутрішне відчуття, який сайт відкривати, а який ні. Мова про Інтуїцію.

А якщо більш глибоко, то:

“Кундаліні йога – це наука про те, як рухатися вперед, незважаючи на всі перешкоди, будь-яку ціну.

Кундаліні йога створює людину, яка, випромінюючи світло, йде безстрашно і вільно крізь темряву, без помсти і ворожості».

Кундаліні Йога – це йога для всіх, хто хоче навчитися успішно, справлятися зі стресом, втомою, з проблемами функціонування організму, зайвою вагою і багатьом іншим. Кундаліні Йога включає в себе всі аспекти життя людини і одночасно працює в усіх напрямках розвитку: фізичний, розумовий, енергетичний і, отже, дає швидкий і ефективний результат.

Кундаліні Йога – це мистецтво, що включає в себе: фізичні вправи (статичні і динамічні), дихальні вправи, розтяжку, мантри, медитації, мудрі і релаксацію. Кундаліні Йога допомагає вам знайти сильну імунну систему, активні залози, витривалі нервову систему, хороший кровообіг і усвідомленість щодо впливу на здоров’я ваших звичок.

Кундаліні Йога – це найшвидший спосіб встановити і збалансувати відносини між тілом, розумом і душею.

Навіщо співають мантри на початку заняття Кундаліні-йогою?

Розберемося для початку, що таке Мантра.

Мантра – це особливе поєднання звуків, що викликає вібрації в організмі людини. Навіть звичайна розмова з іншою людиною – це теж мантра, тому що в розмові ви впливаєте один на одного. Але коли ви вимовляєте спеціальну мантру, вона впливає набагато глибше.

Мантри спочатку класу дають певний настрій, щоб Зовнішня і Внутрішня нескінченність об’єдналися, щоб кожна клітинка була готова до дії.

Навіщо носить головний убір на заняття Кундаліні-йогою?

У Кундаліні-йозы ми носимо головний убір – Тюрбан (не плутайте з чалою – це велика різніця, як мерседес та запорожець).

Для чого носять Тюрбан?

 1. Захист. Тюрбан служити для захисту голови, волосся и вух, ВІН зав’язується Певна чином.
 2. Вшанування Богу.
 3. Активація Нейтрального Ума и Німба, входження в стан Шунья.

У кундаліні-йозы Прийнято покривати голову для збереження внутрішньої ЕНЕРГІЇ, яка досягається з практикою. Тюрбан допомагає зосередіться в області брів и третього ока. Кроме цього, це черепно саморегулювання – чисто фізичний ефект від багатошаровості тканини, який збільшуюэрівень ментального спокою.

Що таке Сат Нам Расаян?

Сат Нам Расаян або Медитативне Цілительство – це традиційний метод цілительства, який походить від Кундаліні йоги.

Єдиний інструмент – споглядальний (медитативний) розум цілителя.
Він занурюється в простір тиші (стан Гірське озеро), підтримує його стабільним і звідти взаємодіє з пацієнтом.

Це дозволяє виявити проблему, зцілити її (чи дати рекомендації для віходу з кризи тілесної чи психічної), наповнити паціента єнергією та ресурсом.

1 комментарий

Добрый вечер. Хотела бы попробовать Кундалини-йогу, но меня смущают некоторые моменты. Помогите прояснить некоторые моменты а именно:
1. Слышала что перед занятием нужно петь мантры. Что делать если не знаешь абсолютно никаких мантр?
2. Еще если правильно поняла, нужно носить тюрбан. Обязательное ли это условие посещения занятий или это по желанию?

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *