Хатха-йога з Танею Півень

Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

ВТ, ЧТ: 19:00-21:00

Вартість?

200 грн — одне заняття.

Абонемент на 4 заняття — 700 грн.

Хто веде?
Таня Пивень
Контакти?

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Таня Півень — відомий викладач йоги в Україні. На регулярних заняттях ви освоїте не тільки базові та просунуті асани, але і буддійські медитації.

Основні настройки на практику — це «Зусилля без насильства» та «Радісною старанність» (тобто проходження золотої середини).
Досвід викладання з 2000 року.

Співзасновник і натхненник Київської йога-студії.
Сертифікований викладач Inernational Yoga Federation.
Чемпіон світу з йога-спорту в категорії артістік-йога.

Зустрівши свого Учителя Чок’ї німу Рінпоче в 2006 року, Тетяна переїхала в Катманду (Непал), щоб отримувати цінні вчення в автентичному середовищі. C 2008 до 2016 року постійно жила в Катманду (Непал), біля Великої Ступи — бодхи (Boudhanath). Там вона отримала другу вищу освіту в Kathmandu University при монастирі Ка-Ньінг Шедруб Лінг — за фахом «бакалавр буддійських наук і гімалайських мов» (Buddhust Studies and Himalayan languages). Також завершила інтенсивний річний курс підготовки до перекладацької діяльності (прямий переклад буддійських навчань з тибетської мови на англійську).

Проживаючи в Катманду і час від часу повертаючись в Україну, Тетяна відкрила ще дві філії «Київської Йога Студії». Було проведено безліч семінарів в різних країнах (Непалі, Туреччина, Латвія, Естонія, Росія, Таїланд, Індонезія, Німеччина).

Сьогодні у вас є прекрасна можливість відвідувати регулярні заняття в Києві!