Хатха-йога

Хатха-йога – це сама традиційна, класична гілка індійського вчення.

У перекладі з санскриту «ха» і «тха» означають сонячну і місячну енергію, чоловіче і жіноче начало. В результаті з’єднання цих двох слів виникає «хатха» – злиття протилежностей.

У тілі кожної людини присутні два канали енергії. Через лівий канал регулюється розумова, ментальна енергія і фізичне розслаблення. Правий канал несе в собі життєву енергію і відповідає за фізичну активність. Основне завдання хатха-йоги – врівноважити енергію цих каналів в тілі і підтримувати їх баланс.

Кожна асана, спрямована на роботу з тією чи іншою частиною тіла, в той же час включає в роботу все тіло цілком.

Виконання асан хатха-йоги заспокоює тіло, почуття і розум. Це дає можливість людині звільнитися від впливу на фізичний і емоційний стан зовнішніх обставин. Ви будете ставати більш спокійним і радісним; зникнуть зайві тривоги, залежно різного роду і страхи.

Хатха-йога в Центрі Ритми Життя відбувається відповідно розкладу! Зверніть увагу, що в Центрі Ритми Життя існують різні види йоги: хатха та кундаліні.

Ви також можете прийти на заняття по йозі для початківців.

Майстри хатха-йоги:

Ігор Баранов

Таня Півень

Віталій Вітсвад

Ганна Компаніец

Евгеній Рапп

Катя Черкашина

Ганна Кармазь

Світлана Корягіна

1 комментарий

Я долго искала “своего” преподавателя йоги и нашла его в Центре “ритмы Жизни”. Его зовут Виталий Витсвад. Занятие похоже на медитацию. Ты с одной стороны расслаблен, а с другой – сконцентрирован на своем теле. Потрясающее ощущение. После занятия ощущаешь прилив энергии и радости. Всем рекомендую!!!!

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *