Мандала-медитація з Ма Дева Кастурі

  • Заняття
  • Мандала-медитація з Ма Дева Кастурі
Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

Четвер, 07:30-08:30

Вартість?

150 грн.

Хто веде?
Ма Дева Кастури
Контакти:

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Мандала-медитація по Ошо — одна з найбільш сприятливих для розуму і тіла медитація, адже за допомогою неї створюється особливе енергетичне коло, центром якого стає медитуючий.

Ошо описував цю техніку так:
«Самодостатня людина — це саме те, на що я вказую в медитації. Ця істота, самодостатня сама по собі. Вам треба стати колом самому.

Мандала — це завершення. Ви намагаєтеся завершити мандалу з іншими:

  • чоловік з жінкою,
  • жінка з чоловіком.

У певні моменти лінії зустрічаються… але вони зовсім не зустрічаються, коли настає поділ — і ви стаєте знову половиною.

Якщо ви станете цілим зсередини, завершеним колом, самодостатнім, ніяких ліній зовні, нічого не йде зовні до іншого, всередині — досконале коло, тоді щось починає в вас розквітати. »
Ошо. Психологія езотерики, гл 113.

У перекладі на хінді «мандала» означає «коло». Відомо, що кожне коло має центр. Безпосередня мета медитації Мандала — створення кругової енергії і центрування її навколо себе.

Перша стадія — 15 хвилин.
З відкритими очима біжіть на одному місці, починайте повільно прискорюйтеся. Піднімайте коліна, наскільки це можливо, вгору. Глибоке і часте дихання направить енергію всередину.

Друга стадія — 15 хвилин.
Сядьте з закритими очима і відкритим і розслабленим ротом. М’яко повертайте верхньою частиною тулуба (від талії), подібно до очерету, розгойдується вітром — з одного боку в інший, вперед і назад, навколо вашої осі. Це збере ваші пробуджуються енергії в центр пупка.

Третя стадія — 15 хвилин.
Лягайте на спину, відкрийте очі і, не рухаючи головою, обертайте очима за годинниковою стрілкою. Нехай вони повністю обертаються в очних западинах, як якщо б ви стежили за секундною стрілкою гігантських годин. Починайте повільно, але поступово прискорюйте обертання очей, наскільки це можливо. Важливо, щоб рот залишався відкритим, а щелепи розслабленими, дихання — м’яке і рівне. Це принесе ваші центрир енергії в третє око.

Четверта стадія — 15 хвилин.
Закрийте очі і будьте нерухомі.

Ошо розробив активні види медитації, зокрема медитацію Мандала, щоб давати можливість виразити себе, виявити пригнічені емоції і почуття. Цей вид медитації дозволяє дивитися з боку свої здібності як фізичні, так і духовні. Вона допомагає перевести наш стан в більш цілісний, живий і природний.

Ви можете застосувати ці практики на себе і відчути всю потужність мандала-медитації в нашому Центрі Ритми Життя! На численні прохання, майстер Ма Діва Кастурі проводить авторські заняття по цій техніці.

Будьте в гармонії з собою!