Вебінар «Спіральна динаміка як інструмент підвищення особистої ефективності». Анатолій Баляєв

  • Без рубрики
  • Вебінар «Спіральна динаміка як інструмент підвищення особистої ефективності». Анатолій Баляєв
Де?

Вебінар проходитиме онлайн

Коли?

28 січня 2020, початок о 20:00

Вартість?

Безкоштовно

Хто веде?
Контакти?

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Зовнішня поведінка людини визначається її внутрішнім змістом. Кожне ваше слово і діло, кожен вчинок, наявність або відсутність енергії в напрямку до поставленої мети — все це є прямим наслідком складу ваших ключових цінностей. Цінності — це те, що ми вважаємо важливим, це наші внутрішні критерії якості життя. Наші власні ментальні конструкції, які фільтрують для нас зовнішні об’єктивні події на важливі і неважливі, корисні і шкідливі, потрібні й непотрібні, правильні і неправильні.

Прикладом роботи цінностей може бути не завжди чітко усвідомлене, але завжди впевнене внутрішнє ставлення людини до таких понять, як здоров’я, сім’я, свобода, закон, успіх, духовність та інше. Людина вважає себе щасливою, коли її цінності реалізовані, розгорнуті, коли вона бачить пряму відповідність між внутрішніми уявленнями про те, як все повинно бути і проявами зовнішньої реальності. По суті, вся наша зовнішня поведінка визначається глибинними установками, підводними течіями всередині свідомості, які ми звемо нашими цінностями.

Ваша особиста ефективність прямим чином залежить від того, наскільки гармонійна і здорова структура таких ваших внутрішніх установок.

Останні дослідження соціологів, психологів, антропологів свідчать про те, що склад цінностей в людській системі проходить в історичній динаміці кілька еволюційних етапів, розвертаючись від простого до складного. На кожному етапі набір життєвих цінностей становить систему фільтрів, які формують, так званий, світогляд — спосіб мислити, виносити судження про реальність і взаємодіяти з нею. Виділяють наступні еволюційні етапи світоглядів: архаїчний, магічний, героїчний, догматичний, раціональний, плюралістичний, потоковий, інтегральний. Ця модель ретельно опрацьована в рамках інтегральної Спіральної Динаміки.

Тепер у нас є інструменти, якими ми можемо заміряти склад базових груп цінностей в людській системі, створивши тим самим умови для того, щоб використовувати природну мотивуючу силу цінностей. Тепер, навчившись володіти усвідомленим фокусом уваги на склад своїх цінностей, ви можете дізнатися про способи їх оздоровлення і гармонізації. Виконавши цю роботу, ви зможете істотно підвищити свою особисту ефективність.

Дата проведення:
28 січня 2020
Початок о 20:00

Реєстрація обов’язкова!
https://forms.gle/9YSxY7GzEM6JPKar6

Вартість: Безкоштовно!