Трансформаційна гра «Шлях творця»

Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

Час уточнюйте в Афіші
Вартість — від 3 до 6.

Вартість?

Вартість — 600 грн.
Реєстраційний взнос 100 грн. для брюнювання місця.
За попереднім записом — 10 % знижка.

Хто веде?
Наталья Винниченко
Контакти?

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Якщо у вас назріли питання в темі призначення і самореалізації, і ви прагнете знаходити власні шляхи розв’язання для своїх життєвих завдань — приходьте шукати відповіді в трансформаційну гру «Шлях творця»!

Мета гри — знайти свій шлях, призначення на даному етапі життя через трансформацію власної особистості.

У грі ви можете зрозуміти, як займатися тим, що подобається, реалізувати свої сильні сторони, при цьому приносити користь світу, отримуючи блага всесвіту.

Гра складається з двох рівнів:

  1. На нижньому рівні ви піднімаєтеся по чотирьом ступеням ( «Рід-громада», «Дорога», «Потік», «Храм знань і світла»).
  2. На верхньому рівні ви спускаєтеся «з небес на землю», вибудовуючи модель свого шляху на основі відкриття вищих смислів. Перейти на наступний щабель можна лише отримавши ключ до попереднього.

Якщо в грі ви взяли ключ, за вами зберігається право переходу на наступний щабель. Ви можете в наступній зустрічі в цій грі з тим же запитом відразу зайти на ту сходинку, на яку вам дають доступ зібрані ключі в попередній зустрічі.

Пройшовши шляхами гри, ви:
• проясніть свої перешкоди і їх причини;
• побачите способи їх перетворення;
• відкриєте свої ресурси в цьому, дізнається свою «силу»;
• проявите свої завдання в напрямку призначення на даному етапі життя,
• усвідомлюєте свої цінності, які підтримують вас на шляху, і з’єднаєтеся з місією.

У цьому вам допоможуть захоплюючі дослідницькл-трансформаційні завдання і метафоричні карти. Ви заглянете в глибини своєї душі і знайдете ключі, що відкривають доступ до свого шляху.

Можливо, у вас з цього складеться казка або історія, яка прояснить складну ситуацію. І ви підете до своєї мети з новими знаннями і відкриттями!

Це гра народжена з авторських надихаючих казок і посилена сучасними техніками. Проявлена ​​на стародавньому символі духовного шляху — Сварзі (древній ведичний символ досконалості Духу і його рух крізь багатовимірну реальність).

Цей знак складається з двох частин, і по ним проходять рівні гри. Нижній рівень гри проходить по ведическому символу Духовного Вогню, об’єднуючого чотири простору: тіло, дух, душу і совість. Верхній проходить по променям Колард, який несе силу Всесвіту і дарує перетворення і оновлення. Навіть якщо ви тільки взаємодієте з полем гри — воно вже включає вас в рух до вирішення свого завдання на даному етапі!

«Шлях творця» допоможе знайди ключі своєї душі і відкриє ваш Зоряний Шлях!

Трансформационная игра Путь Творца