Лекція «Траволікування в Аюрведі: основні принципи рецептур»

  • Без рубрики
  • Лекція «Траволікування в Аюрведі: основні принципи рецептур»
Де?

Центр «Ритми Життя»

Коли?

23,11.2018 (суббота), 11:00-14:00

Стоимость?

1800 грн.

Хто веде?
Дмитрий Скопинцев
Контакти:

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Більшість рослин, що затосовуют в Аюрведі мають саттвічну природою, привносять рівновагу і зміцнють організм енергію. По своїй біохімічній структурі рослинні речовини близькі людським ферментам, гормонам тощо — речовин, дефіцит яких викликає проблеми зі здоров’ям. Вони легко засвоюються і швидко заповнюють відсутні елементи в організмі або активізують певні процеси в ньому.

Як складати фіторецепти, яким чином посилювати дію одних рослин іншими, як з їх допомогою лікувати захворювання, викликані дисбалансом Вата, Пітта, Капха, і тим самим допомогти собі, рідним і пацієнтам, — інформація з перших вуст Д-р Скопинцева Д. І.

Дмитро Іванович більше 30 років застосовує фітотерапію в лікувальних цілях, адаптує аюрведичні і східні рецептури до сучасних умов життя і захворювань, розробляє авторські рослинні формули. Він заснував фітолабораторію CALENDULA Pharma Co.

На лекції особливу увагу буде приділено і лікарським властивостям спецій.

Лекція і семінар проходять в рамках спільного проекту Центру розвитку людини «Ритми Життя» (Київ) і аюрведичної і медичної клініки СALENDULA (місто Шіофок, Угорщина) — «Школа здорового харчування. Курс практичної дієтології».

Інформація важлива для всіх, хто прагне до здорового способу життя, бажає харчуватися корисною їжею, попередити передчасне старіння організму і розвиток хвороб.