Лара Чайка

Лара Чайка

Напрями

Східні танці (belly dance)

Що привело тебе до занять східними танцями?

Все почалося досить банально — знайома запросила з собою піти на пробний урок. У підсумку: їй не сподобалося і вона перестала займатися, а я займаюся вже більше 10 років.

Починати було складно дня нас обох і, можливо, я продовжила лише через внутрішній запал. І той стан, який я відчула під час танцю, я не змогла відчути більше ніде. Пізніше почала під час танцю відчувати потоки енергій, відчуття, що танцюєш в теплому коконі. Причому в залі, де я починала тренування — не було дзеркал. Я вчилася базовим рухам, спираючись на свої внутрішні відчуття.

Для чого жінки зазвичай приходять на заняття східними танцями?

В першу чергу дівчат цікавлять танці. Але вже після першого заняття — у дівчат зовсім інші очі, вони світяться! Змінюється плавність, хода, постава, з’являється м’якість в рухах і голосі. Також, за рахунок складних рухових зв’язок, розвиваються міжпівкульні зв’язку. Буває також, що приходять поліпшити стан здоров’я. Під час танцю всі м’язи задіяні, внутрішні органи добре працюють, поліпшується кровообіг і, як наслідок, колір обличчя. Деякі приходять через танці отримати розкріпачення власного тіла, прибрати психологічні блоки, і у них це чудово виходить.

Чи існує межа в майстерності східних танців?

Немає межі ні знань, ні навичок. Я постійно вивчаю різні стилі, музику, аксесуари з якими можна танцювати. Під кожен танець відкриваються різні енергії. Чим більше я танцюю, тим більше пізнаю себе та жіночу природу гармонії і природної сексуальності.

Восточные танцы. Лара Чайка. Центр Ритмы Жизни.

1 комментарий

Профессионально, педагогично. продуманно, артистично, каждое занятие-это новое открытие ,, тело начинает жить и дышать», это путь к себе и к своему женскому началу, особое внимание уделено технике.

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *