Ігорь Орлов

Напрями

Нейрокинезиология

Нейрокінезіологія

Чому ви почали займатися нейроенергокінезіологіей?

Я почав цікавитися людським свідомістю, підсвідомістю років з 12. Мені з самого дитинства було приємно допомагати людям, робити так, щоб їм ставало добре. Закінчуючи медінститут, я зрозумів, що класичні методи лікування, якими нас навчали більше 7 років – в основному не лікують. Хвороби зазвичай просто заліковуються, прибираються симптоми. Тобто людина хворіє далі, але вже без симптомів.

Ближче до закінчення навчання в інституті я почав навчатися практиці лікувального масажу, мануальної терапії. І років 9 я цим щільно займався. Пізніше, пощастило потрапити на курси прикладної кінезіології. Років зо два я їй присвятив своє життя. До весни 2016 роки я займався мануальною терапією, лікувальним масажем і прикладною кінезіології. А потім випадково я натрапив на інформацію про Х. Тобарте і його семінарах в Україні. Так я став навчатися і працювати в напрямку нейроенергокінезіологіі. Зараз займаюся цим з великим задоволенням і проводжу свої семінари, де люди краще розуміють себе та своє тіло.

З якими проблемами до тебе можуть люди звертатися вже зараз?

Якщо є хронічні захворювання (не гострі) на рівні фізики. Наприклад, кашель, псоріаз, алергії, довгі незрозумілі болі в тілі, в спині. Також часто звертаються з психологічними питаннями, з питаннями саморозвитку, взаємин, родових сценаріїв.

Чим звичайна кінезіологія відрізняється від нейроенергокінезіолога?

Звичайний фахівець – знайде хребець, який болить, вправить і відправить тебе далі. А я шукаю причину, розсіюю стрес, і хребець сам стає на місце. Якщо потрібно прибрати гостру фізичну біль, в спині, наприклад, можна звертатися і до прикладного фахівця. Але якщо ви не хочете, щоб таке повторилося знову (а зазвичай воно повторюється, тому що причина залишається та ж), то краще звертатися до нейрокінезіолога.

Оставить комментарий (работает модерация)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *